AlbanianEnglishItalianoFrançaisDeutsch

FANI TRAVEL & TOURS

» Udhetime & Turizem (22)
» Agjensi Udhetimesh (20)

Permbledhje

Rruga Labinoti 146 Sauk Tirane, Albania

Agjensia turistike 'FANI TRAVEL & TOURS'

telefon: shiko numrin e telefonit+355 4246 7594 +355 682 289 009 +355 672 530 672

website: www.fanitravel.com

e-mail: dergo nje e-mail

Informacionet te tjera

Oferta Turistike

Detaje te tjera

Organizojme Guida Turistike ne Shqiperi dhe jasht saje:
Biletari Avjoni, Trageti dhe Autobuzi
Broker sigurimesh:
Siguracione makinash, motorrash, pasurie, shtepie dhe dyqani

Deget e Punes

Sauk

Galeria e Fotove

FANI TRAVEL & TOURS

FANI TRAVEL & TOURS

  • Paris

Kliko ketu per slideshow ose mund te klikoni ne cilendo nga fotot per te filluar slideshow.

Harta

 

Plotesoni formen me poshte per te na kontaktuar.
Ju lutem shkruani tekstin qe shikoni ne imazhin ne te majte te kutise. Kjo sherben per te parandaluar komunikime automatike

*Imazhi i kodit te verifikimit nuk mund te shfaqet