AlbanianEnglishItalianoFrançaisDeutsch

Restorant Gjiri Lalzit

» Restorante (54)

Permbledhje

Shen Pjeter Gjiri i Lalzit Durres, Albania

Restoranti yne specializon ne kuzhinen tradicionale Shqipetare si dhe ate Italiane

telefon: shiko numrin e telefonit+355 692 088 936

e-mail: dergo nje e-mail

Detaje te tjera

Ejani me familjen tuaj dhe shijoni nje darke ne ambjentet tona atmosferike dhe energjike ku ju mund te relaksoni dhe te shijoni nje darke te shijshme dhe origjinale Shqipetare ose specialitetet Italiane

Galeria e Fotove

Restorant Gjiri Lalzit

Kliko ketu per slideshow ose mund te klikoni ne cilendo nga fotot per te filluar slideshow.

Harta

 

Plotesoni formen me poshte per te na kontaktuar.
Ju lutem shkruani tekstin qe shikoni ne imazhin ne te majte te kutise. Kjo sherben per te parandaluar komunikime automatike

*Imazhi i kodit te verifikimit nuk mund te shfaqet