AlbanianEnglishItalianoFrançaisDeutsch

Shkalle Alumini & Skela Alumini deri ne 14 mt., Shkalle Hekuri & Skela Hekuri per punime Gipsi etj.

» Ndertimtari (16)
»» Materiale Ndertimi (2)
» Sherbime (10)

Permbledhje

Rruga Don Bosko. Nr. 130 , Prane Parkut te Autobuzave , TIRANE. Tirane, Tirane, Albania 1001

Shkalle & Skela, Alumini, Hekuri me lartesi te ndryshme, me shumice dhe pakice.
Kompania ENTER-AMERICAN, tregeton Shkalle Alumini, Hekuri, Fiberglass Skela Hekuri & Alumini, profesionale te standarteve Evropiane dhe Amerikane
Web.www.shkalle-skela.al

telefon: shiko numrin e telefonit00355 (0) 666022222 / 00355696307300 / 00355 (0) 692081666.

faks: shiko numrin e faksit00355 42 44 7200

website: www.enteramerican.com

e-mail: dergo nje e-mail

Informacionet te tjera

Shkalle Alumini & Skela Alumini, Shkalle Hekuri & Skela Hekuri

Detaje te tjera

Shkalle & Skela, Alumini & Hekuri me lartesi te ndryshme, me shumice dhe pakice, cmime konkuruse per tregun Shqipetar dhe Kosovar.

Kompania ENTER - AMERICAN, tregeton Shkalle Alumini ( Aluminum Ladders ), Shkalle Fiber Xhami ( Fiberglass Ladders ), Shkalle Hekuri ( Steel Ladders ), Shkalle Druri ( Wood Ladders ), Skela Hekuri & Skela Alumini ( Scaffold Steel & Scaffold Aluminum ), profesionale te cilesise se larte dhe te standarteve Evropiane dhe Amerikane, per perdorim profesional, punime per ambiente te brendeshme me Gips te rregjistrushme cdo 10 cm ulje dhe ngritje, neper shtepi ose ne dyqanet tuaja, me lartesi dhe shumellojshmeri te ndryshme, nga 20 cm deri ne 14 meter, kemi rreth 100 modele te ndryshme shkallesh dhe skelash.

Ju faleminderit per mirkuptimin.

Adresa: Rruga Don Bosko # 130/4.
( Prane Parkut te Autobuzave ), TIRANE.

Kontakt: ARTUR ALIBEAJ

Celular. 00355666022222, 00355696307300, 00355692081666.
Telefon Zyre. 00355 42 44 7200


E-mail; info@shkalle-skela.al
enteramerican.shpk@yahoo.com

Website: www.shkalle-skela.al
www.enteramerican.com

Sherbimi 24 ore / 7 dite ne jave.

Transporti falas brenda rrethit te Tiranes.

Orari i Punes

Punojme cdo dite te javes:

E Hene - Djele 08:00 - 20:00

Deget e Punes

Rruga DON BOSKO Nr. 130 , TIRANE. SHQIPERI , ( ALBANIA )

Galeria e Fotove

Shkalle Alumini & Skela Alumini deri ne 14 mt., Shkalle Hekuri & Skela Hekuri per punime Gipsi etj.

Kliko ketu per slideshow ose mund te klikoni ne cilendo nga fotot per te filluar slideshow.

foto te tjera »

Harta

 

Plotesoni formen me poshte per te na kontaktuar.
Ju lutem shkruani tekstin qe shikoni ne imazhin ne te majte te kutise. Kjo sherben per te parandaluar komunikime automatike

*Imazhi i kodit te verifikimit nuk mund te shfaqet